Вимоги до оформлення тез


Участь у конференції передбачена у вигляді усної/стендової доповіді, або заочна. Всі тези пройдуть рецензування експертами у відповідній галузі та будуть заплановані для презентації у відповідній секції. Детальні вимоги до оформлення стендових доповідей будуть надіслані зареєстрованим учасникам пізніше.


Серед студентів та молодих науковців буде проведено конкурс на найкращу усну/стендову доповідь. Експертна група проведе оцінку усіх усних доповідей та визначить трьох переможців, а також обере три найкращі постери серед учасників конференції. Переможці будуть оголошені публічно після закінчення конференції.


Робочі мови конференції: тези друкуються виключно англійською мовою, пленарні лекції та усні доповіді – англійська, українська.


Публікація тез у паперовому вигляді не передбачена, посилання для завантаження електронної версії збірки тез буде надіслано зареєстрованим учасникам конференції окремо.


Оплата публікації тез не включена до реєстраційного внеску та здійснюється окремо або разом із ним (у випадку очної участі). Деталі на цій сторінці

Структура тезНазва не повинна перевищувати 200 символів.

Автори (не більше 200 символів). Першим автором вказується доповідач. Для кожного автора зазначають Ім’я, Прізвище та цифрою без пробілу вказують установу, місце роботи/навчання автора.

Приклад: Jhon SMITH1, Hanna IVANENKO2

Назва установи/організації (не більше 400 символів). Вказують назву установи, місто та країну. 2 або більше закладів слід відокремлювати крапкою з комою «;» Назви відділів не вказуються. Цифри, що вказують на установу, вводять перед назвою установи без пробілу. Адреса закладу не вказується.

Приклад: 1Taras Shevchenko National University of Kyiv, Kyiv, Ukraine; 2National Academy, L’viv, Ukraine.

Текст тез (не більше 2200 символів, включно з пробілами, абзацами тощо). Текст повинен бути структурований на такі розділи: Вступ; Матеріали та методи; Результати; Висновки. У розділі «Вступ» повинна бути вказана мета досліджень. Рисунки, діаграми, посилання на літературні джерела та список джерел не використовуються.


УВАГА!!! Система реєстрації тез не підтримує всі символи, які ви можете набрати в текстовому редакторі. Під час надсилання тез уважно перечитайте текст на етапі підтвердження та в разі необхідності внесіть відповідні зміни. Для позначення верхніх і нижніх індексів слід використовувати html-розмітку. Наприклад, для того, щоб коректно відображалося Ca2+, потрібно в тексті тез вказати Ca<sup>2+</sup>. Для відображення H2O потрібно написати H<sub>2</sub>O. Для відображення апострофа використовуйте HTML код без пробілів & # 39 ;


Ключові слова (не більше 80 символів) – до 5 ключових слів.


Для відправлення тез потрібно зареєструватися на сайті або увійти до особистого кабінету (якщо Ви були зареєстровані для участі у попередніх конференціях) на сторінці «Реєстрація».