Спонсори:

Інформація для спонсорів


IV Міжнародна конференція “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті”, проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка – лідером сучасної освіти в Україні. На конференцію запрошені як науковці, так і фахівці практичної спрямованості - лікарі, лаборанти тощо. Серед доповідачів і у складі наукового комітету конференції академіки і професори Національної академії наук України, Академії медичних наук України – провідні фахівці в галузі мікробіології та імунології з України, Південно-Африканської Республіки тощо.

Запрошуємо компанії, зацікавлені в аудиторії науковців, лікарів, ветеринарів, лаборантів стати партнерами конференції.

Ми можемо надати наступні можливості:

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, будь-ласка, звертайтеся:

(044) 521-32-31, (067) 998-80-64 - заступник голови організаційного комітету конференції, завідувач кафедри мікробіології та імунології ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.б.н. Сківка Лариса Михайлівна (загальні питання);

+приховано – секретар організаційного комітету конференції, доцент кафедри мікробіології та імунології ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.б.н. Рудик Марія Петрівна (технічні і фінансові питання).