Збірник тез конференції-2022 доступний для завантаження!

2022-09-30

Вельмишановні колеги, учасники та слухачі IV Міжнародної наукової конференції "Мікробіологія та імунологія - перспективи розвитку в ХХІ столітті"! ЗБІРНИК ТЕЗ учасників конференції доступний для завантаження. Оргкомітет конференції висловлює подяку кожному, хто приєднався до нас у цей непростий час і мав змогу представити свої останні дослідження. До нових зустрічей!

Програма конференції доступна для завантаження!

2022-09-12

Вельмишановні колеги, учасники та слухачі IV Міжнародної наукової конференції "Мікробіологія та імунологія - перспективи розвитку в ХХІ столітті"! Програма заходів, таймлайн виступів пленарних лекторів та учасників конференції, що відбудуться 22-23 вересня у режимі ОН-ЛАЙН (Zoom), доступна для завантаження. На електронну скриньку учасника надійде запрошення (покликання на приєднання та реквізити відеоконференції в програмі Zoom) за кілька днів до події. Будь ласка, регулярно перевіряйте ваші електронні скриньки, в тому числі папки "спам" та "реклама". Збережіть дату в календарі, а команда організаційного комітету подбає, щоб зустріч пройшла цікавою, затишною та залишила приємні спогади!

Оголошення

2022-09-05

До початку IV Міжнародної наукової конференції "Мікробіологія та імунологія - перспективи розвитку в ХХІ столітті" залишилось менше 3 тижнів. А це означає що наш оркомітет починає працювати в посиленому режимі. Вже зовсім скоро ми почнемо анонсувати лекторів, оновимо інформацію стосовно регламенту та рекомендацій до підготовки усної доповіді та електронного постеру. Кожен учасник отримає запрошення для приєднання до унікальних конференцій Zoom, відповідно до секцій, участі в пленарному засіданні запрошених спікерів тощо. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті, вашими улюбленими соціальними мережами чи месенджерами, а також регулярно перевіряйте ваші електронні скриньки, в тому числі папки "спам" та "реклама". З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Шановні учасники!

2022-08-22

У зв'язку із ратифікацією парламентом указу президента "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" (№7664), наказом адміністрації ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка про початок навчання у режимі онлайн у вересні для всіх освітніх програм та безпековою ситуацією в Україні, прийнято рішення, що IV міжнародна наукова конференція "Мікробіологія та імунологія - перспективи розвитку в ХХІ столітті" буде проведена 22-23 вересня 2022 виключно за допомогою інструментів дистанційної взаємодії (Zoom).

Оголошення

2022-08-06

Конфернція відбудеться у гібридному або повністю онлайн форматі (рішення організаторами буде оголошено 23-24 серпня, з урахуванням Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та безпекової ситуації).

Шановні учасники!

2022-01-30

Хочете бути першими, хто дізнаться про новини Конференції? Тоді приєднуйесь до групи в телеграм або переходьте за QR-кодом!